Ціна відповідальності Росії буде рости, – Кулеба про визнання ЄСПЛ скарги України 19.01.2021

News

Дмитро Кулеба відреагував на те, що Європейський суд з прав людини визнав "частково прийнятною" скаргу України щодо порушення прав мешканців Криму Росією. Він назвав це перемогою для України.

Що заявив Кулеба

Такі дії Європейського суду є важливим кроком на шляху до залучення Росії до юридичної відповідальності за агресію проти України. Про це міністр закордонних справ Кулеба розповів під час брифінгу 14 січня, пише 24 канал.

ЄСПЛ визнав, що Росія контролювала Крим ще до окупації Це перемога України. Це важливий крок на шляху до залучення Росії до юридичної відповідальності за агресію проти України. І з кожним кроком ціна цієї відповідальності буде рости, – підкреслив Кулеба.

Міністр вказав, що юридична сукупність дій України буде підтверджувати правду, яку доносила Україна, і спростовувати дезінформацію Росії.

"Я переконаний, що юридична сукупність дій України, серед яких і процеси, які відбуваються в Міжнародному морському трибуналі, Міжнародному суді ООН і в Міжнародному кримінальному суді, крок за кроком будуть підтверджувати правду. Ту, яку Україна доносила світу з 2014 року, коли почалася російська агресія. Вони будуть спростовувати всю пропаганду і дезінформацію, яку поширювала РФ", – наголосив Кулеба.

© 24 tv news